E-Ticaret Uygulamaları

 

Sizinde bir sanal mağazanız olsun!

Normal bir mağaza bir çok gider ve organizasyon gerektirir. Kira, faturalar, personel giderleri ve daha bir çok gideri karşılamak zorunda kalırsınız. Üstelik yalnızca fiziksel yollardan ulaşabildiğiniz müşteri portföyüne satış yapabilirsiniz. Bir E-Ticaret sitesi ile müşterileriniz yaşayan insan sayısı kadardır. Üstelik yukarıda saydığımız giderlerin hiç birini karşılamak zorunda kalmazsınız.

 

Bir E-Ticaret sayfası açmak çok kolay. İşte işletmenizi dünyaya açacak olan bir kaç adım;

 

Adım 1: Mağazanı Aç!

 

İşletmenizin dünyaya açılan kapısı olan E-Ticaret sayfanız için bir isim belirleyin!. İsim tescilinin ardından logo, renk teması ve ürün kategorilerinizi belirliyoruz. Gerekli kodlama ve teknik işlemlerden sonra alt yapınız hazır.

 

Adım 2: Kişiselleştir!

 

Şimdi sayfanıza kurumsal kimliğinizi entegre etmeye geldi sıra. Logonuz, renkleriniz ve sloganlarınızı doğru biçimde yerleştiriyoruz. Banka bilgileriniz, şirket verileriniz ve kargo yöntemlerinizi sisteme ekliyoruz.

 

Adım 3: Ürünlerini Ekle!

 

Ürünlerinizi, ürün kategorilerinize yerleştiriyor, resimlerini ve fiyatlarını yapılandırıyoruz. Kampanyalı, yeni ve indirimli ürünler gibi kategorilerinizi şekillendiriyoruz.

 

Adım 4: Kazanmaya Başla!

 

Artık E-Ticaret sayfanız para kazandırmaya hazır. Doğru reklam ve tanıtım programları ile sanal müşterilerinizin her geçen gün daha da artacağından emin olun!