Hizmetlerimiz

Web, Bilgisayar, Sosyal Medya, Güvenlik, Yazılım

İNTERNET HİZMETLERİ

Antalya'nın hızlı gelişen yapısına ayak uydurarak "kısa sürede, hızlı çözüm" prensibi ile Web Sitelerinizi tasarlıyoruz. Web tasarım çalışmalarımızda özgün olmaya, işinizi iyi ifade etmeye, kullanımının kolay olmasına dikkat ediyoruz.
Keşfedin

BİLİŞİM

Bilgisayar satış, servis, tamir; ağ, kablosuz sistemler, kablolama; kurumsal bakım anlaşmaları, antivirüs ve güvenlik duvarı, yazıcı ve benzeri çevre birimleri, notebook tamiri, güvenlik sistemleri, personel takip ve geçiş kontrol sistemleri satış ve entegrasyonunu bünyemizde sunuyoruz.
Keşfedin

GRAFİK TASARIM&SOSYAL MEDYA

Facebook, Instagram, Youtube ve Google Business sayfalarınızı takip ediyor, rakip analizi ve etkileşim için çalışıyoruz. Aynı zamanda sosyal medya platformları ve Google üzerinden reklamlarınızı yönetiyoruz.
Keşfedin

KURUMSAL HİZMETLER

Firma ve kurumunuzun periyodik bakımlarını üstleniyoruz. Sistem odası kurulumu, güvenlik duvarı, server kurulumu, yedekleme ve lisanslama hizmetleri veriyoruz.
Keşfedin

GÜVENLİK&PERSONEL SİSTEMLERİ

Güvenlik kamera sistemleri, personel takip ve turnike geçiş sistemleri entegrasyonu yapıyoruz. Parmak izi sistemleri, ürün koruma, öğrenci ve ön ödemeli sistemler üzerinde çalışıyoruz.
Keşfedin

YAZILIM HİZMETLERİ

Müşterilerimizden gelen istekleri hızlı bir şekilde karşılayıp, programlarımızı daha iyi hale getiriyoruz. Türkiyenin önde gelen güzellik merkezleri, restoranları ve fabrikaları yazılımlarımızı kullanıyorlar.
Keşfedin

Yarının Teknolojisi, Dost İnternet